Текущее время: Пт мар 29, 2024 11:19 am


Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Налаштування Е-Трак.
СообщениеДобавлено: Ср ноя 21, 2012 12:01 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср ноя 21, 2012 10:04 am
Сообщения: 12
Откуда: Львівська область
МД: E-Trac
Стаж: 3 роки
Якщо Гаррет 2500 в пошуку мене влаштовував на 30%, то Е-Трак влаштовує на всі 100%.
Якщо місцевість чиста, то можливо є сенс і ходити на всіх металах, але в таких місцях знайти щось добре також під знаком питання, тому зазвичай шукають там де буває більше люду. Де більше люду, там більше бруду. Щоб легше було там щось шукати Е-Трак має унікальну можливість вибирати те, що побажає його власник - це створення масок.
Можливо на масці і втрачається багато з речей, але на сильно засміченій місцевості, такій, як берег озера, інакшого виходу не бачу, як створення маски, а саме:
Реакция - индуктивность
Быстрая реакция-да
Глубокие цели-нет
Чувствительность-20
Усиление громкости - 25
Отклик - растянутый.
Включено 11:46, 12:06 від 12:15 до 12:35 включно, 11:10, 12:10, 13:10. . Все решта виключено. На цих налаштуваннях звенять всі наші українські та інші копійки в томцу числі мідні і саме головне золото та золоті вироби.
Це далеко не ідеальна маска. Масок може бути мільйони і я їх постійно міняю, залежно від бажання і мети пошуку.
Що хочу шукати, на те і настроюю маску.
При цій масці можете махати катушкою з якою хочете швидкістю, якщо ціль буде корисна, ви відчуєте середній або високий розтягнутий тон, якщо ціль некорисна тон буде переривчастий, а якщо низький розтягнутий - це фольга.
Потім, якщо будете вважати, що основне вже вибрали, можете перейти в режим QuickMask, підтиснути FE і CO
на свій розсуд і продовжувати пошук. Переважно я FE піджимаю до 30, а буває до 13, якщо не маю бажання багато копати, а CO або до 2-ох, щоб відкинути фольгу, або до 5-ти, щоб відкинути інший мотлох наподобі фольги.
От і все поки що ніби-то. :)
Щиро бажаю всім успіху! :beer:

_________________
Одні з жалем гублять, інші з радістю знаходять... .


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Налаштування Е-Трак.
СообщениеДобавлено: Чт ноя 29, 2012 10:27 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср ноя 21, 2012 10:04 am
Сообщения: 12
Откуда: Львівська область
МД: E-Trac
Стаж: 3 роки
Вчора розставив на землі кілька золотих виробів /дві обручки та печатку/ і автоматичному режимі "на прийняття" створив на них маску після чого пішов на "рибне" шукати, те що запрограмував. Чесно кажу, пошуком задоволений :good: . Весь час металошукач мовчав, /ніяких корків, фольги, бляшок, цвяшків і тому подібного абсолютно не чув/, а якщо щось "говорив", то по ділу, те що мене цікавило. Думаю, що іншого приладу крім Е-Трак, мені не потрібно. Е-Трак - універсальний прилад на всі випадки життя! :good: :beer:
Якщо таким же методом створити маску, включивши українські копійки, то це не металошукач, а "маньяк-копійкошукач", тому що жодної копійки не пропустить на своєму шляху. :)

_________________
Одні з жалем гублять, інші з радістю знаходять... .


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron