Текущее время: Вс май 19, 2024 7:28 am


Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Вт авг 18, 2009 6:39 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт мар 06, 2009 8:51 pm
Сообщения: 82
Откуда: Украина
МД: Explorer SE PRO
Стаж: 2008
Ходил по полю с мд. Чисто случайно попалось ., не знаю что. Мы с товарищем спорить стали . Эсли это монетка чайновская то откуда она на западной Украине? Да ичто может стоить.
Изображение

Изображение

_________________
Не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам идти.
Копаю огороды ( не дорого )


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Вт авг 18, 2009 7:03 pm 
Не в сети
Administrator
Administrator
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт фев 19, 2009 2:18 pm
Сообщения: 1602
Откуда: Хабарные места
МД: Minelab X-Terra 70
Стаж: С 2007 года
Да монета китайская.Попобробнее нужно смотреть каталоги специальные.Такие монеты не часто но встречаются на територии Украины :twisted:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Вт авг 18, 2009 7:07 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб апр 25, 2009 9:51 pm
Сообщения: 118
скоріше всього що вона завезяна в наш час. Мені подарили одну таку яку завезли на територію україни в 2006р. " Розказували якщо вона багато років пролежала в землі то стає хрупкою" - але я невірю тоді метал був в 100 разів прочніший ніж теперішній.

_________________
Шукай там, де ніхто і не подумає що там щось є.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Вт авг 18, 2009 7:31 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт мар 06, 2009 8:51 pm
Сообщения: 82
Откуда: Украина
МД: Explorer SE PRO
Стаж: 2008
kok писал(а):
скоріше всього що вона завезяна в наш час. Мені подарили одну таку яку завезли на територію україни в 2006р. " Розказували якщо вона багато років пролежала в землі то стає хрупкою" - але я невірю тоді метал був в 100 разів прочніший ніж теперішній.

Да нет она найдена на поле возле леса там даже отдыхающих нет а поля лет десять не пашут, сомневаюсь что пастух мог потерять. А метал крепкий , жолтого цвета, лопатой чуть задели видно.

_________________
Не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам идти.
Копаю огороды ( не дорого )


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Вт авг 18, 2009 10:21 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб апр 25, 2009 9:51 pm
Сообщения: 118
тоді виходить дуже цікаво бо де одна монета там і друга.
Подивись по трохвертовкі можливо по тій території проходив торгівельний шлях "головні шляхи були відділені буграми "
цікаво хтож її загубив.

_________________
Шукай там, де ніхто і не подумає що там щось є.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Ср авг 19, 2009 12:42 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн мар 30, 2009 3:34 am
Сообщения: 219
Откуда: Мариуполь
Охотник писал(а):
kok писал(а):
скоріше всього що вона завезяна в наш час. Мені подарили одну таку яку завезли на територію україни в 2006р. " Розказували якщо вона багато років пролежала в землі то стає хрупкою" - але я невірю тоді метал був в 100 разів прочніший ніж теперішній.

Да нет она найдена на поле возле леса там даже отдыхающих нет а поля лет десять не пашут, сомневаюсь что пастух мог потерять. А метал крепкий , жолтого цвета, лопатой чуть задели видно.
А на счет пастуха не спешите сомневаться. Ведь первое желение которое возникает при виде текой монеты - повесить ее на шею, как амулет. Вот и потерялась. Может не пастухом, кем-то другим.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Ср авг 19, 2009 1:16 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Пн мар 16, 2009 2:57 am
Сообщения: 307
так эти монеты и носились на веревках (типа кошелек) у нас такие продают ведрами,как сувениры,у меня где то десяток валяется.Хотя твоя похожа на старую.

_________________
Асе 250, Excalibur 1000,Explorer SE


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Ср авг 19, 2009 1:25 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт мар 06, 2009 8:51 pm
Сообщения: 82
Откуда: Украина
МД: Explorer SE PRO
Стаж: 2008
Ну а как определить старая или нет? По идее с той стороны на пригородный монастырь нападали татары.

_________________
Не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам идти.
Копаю огороды ( не дорого )


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Ср авг 19, 2009 7:43 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб апр 25, 2009 9:51 pm
Сообщения: 118
Монета стара - спору нема. На ній є патина + потерта , а потертість приходить з роками + думаю метал бронза .
Наскільки я знаю , то по тереторії україни проходив торгівельний шлях з китаю в європу.

_________________
Шукай там, де ніхто і не подумає що там щось є.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Ср авг 19, 2009 7:49 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт мар 06, 2009 8:51 pm
Сообщения: 82
Откуда: Украина
МД: Explorer SE PRO
Стаж: 2008
kok писал(а):
Монета стара - спору нема. На ній є патина + потерта , а потертість приходить з роками + думаю метал бронза .
Наскільки я знаю , то по тереторії україни проходив торгівельний шлях з китаю в європу.

А можно поподробней может я попал на этот шлях? И какая приблизительная стоимость ? А метал латунь.

_________________
Не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам идти.
Копаю огороды ( не дорого )


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Чт авг 20, 2009 11:22 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб апр 25, 2009 9:51 pm
Сообщения: 118
вибач но ціну я незнаю.
ось трохи історії по торгівельних шляхах
1
Панування кочівників над землеробськими областями додавало ускладненнь їхнім політичним організаціям - до виникнення ранніх форм державності. Аорсів, які жили в степах Прикаспія та Предкавказзя, називали "верхніми аорсами". Вони панували над західним і північним узбережжям Каспійського моря і контролювали торгівельні шляхи, що йшли через Кавказ і Середню Азію. Могутність і багатство аорсів вже в давнину пояснювали участю в міжнародній торгівлі. У Китаї країна аорсів називалася "Янтсай" - через неї проходив шлях, що сполучав Китай і Середню Азію зі Східною Європою і морською торгівлею по Чорному і Середземному морях. Цей шлях огинав Каспійське море з півночі. Інший торгівельний маршрут йшов по західному берегу Каспійського моря через прохід, який пізніше почали називати Дербентським. Цим шляхом аорси вели верблюжі каравани з індійськими і передньоазійськими товарами, які отримували від вірменських і мідійських купців. Ще один шлях, який називали Сарматським, проходив долинами Тереку і Арагви. Третій шлях в Закавказзя пролягав по чорноморському узбережжю Кавказу. На початку нової ери аорси, витісняючи роксоланів, освоїли межиріччя Дону і Дніпра і сталися на заході дельти Дунаю. В 60-ті - 80-ті рр. І ст. н.е. в Ольвії карбуються монети з сарматськими тамгами та іменами сарматських царів, спочатку золоті з написом "Цар Фарзой", трохи пізніше - срібні з ім'ям Інісмей. Ці факти та археологічні дані, згідно з якими саме в цей час зростає кількість сарматських поховань між Дніпром і Дністром, дають можливість припустити, що Фарзой та Інісмей були володарями великого сарматського державного утворення аорсів, що виникло в Північно-західному Причорномор'ї в другій половині I ст. н.е. Вочевидь Ольвія потрапляє в залежність від цих царів або укладає з ними союз, що пояснює карбування їхніх монет у місті. Про взаємини сіраків з аорсами відомо мало. В середині I ст. до н.е. вони були союзниками і спільно надавали військову допомогу боспорському цареві Фарнаку. В середині I ст. н.е., під час боротьби за престол між боспорським царем Мітрідатом III і його братом Котісом, аорси та сіраки виступають як вороги. Сіраки підтримали Мітрідата, аорси разом з римлянами опинилися на стороні Котіса. Об'єднані війська римлян, аорсів і боспорської опозиції захопили сіракське місто Успу. Описуючи ці події, Тацит повідомляє, що після падіння Успи цар сіраків, Зорсін, "вирішив віддати перевагу на благо свого народу" і склав зброю. Позбувшись союзників, Мітрідат незабаром припинив чинити опір. Не бажаючи потрапити до рук римлян, він здався цареві аорсів Евнону. Тацит пише: "Він увійшов до покоїв царя і, припавши до колін Евнона, говорить: Перед тобою добровільно з'явився Мітрідат, якого впродовж стількох років переслідують римляни". Згодом аорси та сіраки увійшли до аланського об'єднання, що включило всіх скіфо-сарматів Кавказу і Східної Європи.
Изображение
2
На великі відстані торгівля відіграє важливу роль у культурному, релігійному, художньої та обмінів, які мали місце між основними центрами цивилизации в Європі та Азії в давнину. Деякі з цих торговельних маршрутів були в експлуатації на протязі багатьох століть, але до початку першого століття н.е., купців, дипломатів і мандрівників може (теоретично) хрест стародавнього світу з Великої Британії та Іспанії на заході до Китаю і Японії в схід. У торговельних маршрутів служили головним чином для передачі сировини, продуктів харчування та предметів розкоші з районів з надлишками на інших, якщо вони їх не вистачає. Деякі райони мають монополію на певні матеріали або товари. У Китаї, наприклад, що поставляються Західній Азії та Середземномор'я світі шовку, в той час як спеції були отримані головним чином з Південної Азії. Ці товари були вивезені за величезних відстаней-небудь в'ючних тварин наземним або морським кораблям вздовж Шовкового Шляху і спецій, які є основними артеріями контакту між різними древніх імперій Старого Світу. Ще один важливий торговий маршрут, відомий як паління маршруту, був під контролем арабів, які привезли ладан та смирну на верблюжої караванів з Південної Аравії.
3.
синім позначена дорога із варяг у греки - красним всі інші

Изображение

Дослідники неодноразово підкреслювали особливе значення для Русі міжнародної торгівлі, в якій вона, перш за все, виконувала посередницьку роль, являючи собою зв'язкову ланку між Сходом та Заходом. Так було в часи активного функціонування “Шовкового шляху” в VІІІ-ІХ ст., шляху “з варяг в греки” в Х-ХІ ст. і в період пізнього середньовіччя.
В кінці ХІХ ст. В.О.Ключевським була висловлена думка про те, що внаслідок зміни міжнародної обстановки відбувся занепад торгівлі Києва в сер.ХІІ ст. Причинами цього явища він вважав: походи турків-сельджуків та руйнування ними арабських країн, що відрізало ряд ряд східних держав від Русі; прихід в ХІ ст. в південноруські степи, через які проходили торгівельні траси, ворожих до Русі половців, що ще більш ускладнило зв’язок; поява на Чорному морі італійських купців, які склали серйозну конкуренцію рцському купецтву; зміни торгівельних шляхів внаслідок хрестових походів - встановлення прямих контактів між Західною Європою та країнами Ближнього Сходу, оминаючи Київ; поява інтересу хутра (довгий час вважалося, що пріоритет в цій галузі належав Північно-Східній Русі). Падіння ж Константинополя під ударами хрестоносців в 1204 р. остаточна паралізувало києво-візантійську торгівлю [Ключевский, 1988, с. 284-286]. Цю ж думку в кін. 40-х - 50-х рр. відстоював Б.О. Рибаков [Рыбаков, 1948, с. 318]. Завдяки цим вченим дані погляди надовго вкорінилися у вітчизняній історіографії.

_________________
Шукай там, де ніхто і не подумає що там щось є.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Пт авг 21, 2009 4:07 am 
Не в сети

Зарегистрирован: Пн мар 16, 2009 2:57 am
Сообщения: 307
Изображение на вид тоже вроде старая,и есть у меня одна точно такаяже как на твоем фото(лень было фоткать) :)

_________________
Асе 250, Excalibur 1000,Explorer SE


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Пт авг 21, 2009 7:46 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт мар 06, 2009 8:51 pm
Сообщения: 82
Откуда: Украина
МД: Explorer SE PRO
Стаж: 2008
Так она старая или как? И если старая то к каким годам пренадлежит????

_________________
Не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам идти.
Копаю огороды ( не дорого )


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Пт авг 21, 2009 11:44 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Пн мар 16, 2009 2:57 am
Сообщения: 307
у нас есть один базарчик где такого добра можно купить ведро,по доллару за штуку,а то и две за доллар. И думаю что все это левандос которые китайцы отливают где то в подвалах.

_________________
Асе 250, Excalibur 1000,Explorer SE


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Нашол не знаю что. Хелп ми!!!!
СообщениеДобавлено: Ср сен 09, 2009 12:09 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт фев 26, 2009 12:48 am
Сообщения: 61
Откуда: Украина, Юг
То: Уважаемый камрад Охотник,вот Ваша китайская монетка в 1 кэш из китайского каталога.По дате правления императора видно когда монетка могла появиться на свет.Династию императоров смотрите сами,ибо в китайском,кроме ругательных и для базарного общения слов,больше не знаю. По вертикали сверху вниз-имя императора.По горизонтали справа на лево на китайском типа-ходячая разменная монета. 100% Ваша монетка и камрада ede4ka настоящие.Я,будучи в Поднебесной "тисячі разів" и во многих городах и всех прибрежных провинциях и беседовавших с китайскими "мастерами",могу сказать одно,что на такую мелочь они не размениваются,тоесть не подделывают,як кажуть-немає сенсу. У них єтих монет,как у нас Николаевской меди,в лавках типа хобби-шоп лежат горами,мисками не чищенные и продаются как написал один камрад по доллару ну не ведро,ну много.Они сами не могут определить год,только прочитать имя императора,ито могут незнать значение иероглифа,и получается что сам знаю о монете чем китаец.Короче,Восток дело тонкое и длинное.Сам когдато на "серебре" на N-кол-во $ попал,после того серебро только с весами (ни разу не попало что-то по весу настоящее),а этих кэшиков понабирал себе разных годов и императоров так,чтоб были,ибо для меня они эстетической радости не приносят,все одинаковые,безликие.Чисто моё мнение.А вот как она попала в Ваши и ede4ka места(края)-это уже другая история.Хотя у ede4ka монетка древнее на 500 лет.
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron