Текущее время: Чт апр 25, 2024 11:00 am


Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 73 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Вс фев 27, 2011 10:40 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
ксерокс-не документ, хіба завіряти в нотаріуса :wink:

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вс фев 27, 2011 3:04 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн май 18, 2009 8:15 pm
Сообщения: 256
Baxchisaraj писал(а):
http://turson.at.ua/index/0-25
Нема чого розводити кіпіш :wink: ось по силочці перелік археологічних памяток охороняємих законом, все решта земля держави України і безпосередньо її громадян! само собою можуть заставити ділитися "кладом" 50/50...

Шановний друже, помилятися - святе право кожної людини,і якщо ви бажаєте вивчати особливості нашого законодавства на власному ґузні - не можу вас відмовляти. Але не варто вводити в оману своїх колег. Почитайте закон України "Про охорону культурної спадщини" і не кажіть дурниць.

Baxchisaraj писал(а):
Закон чітко сказаний на територіїпамяток, арх спадщини копати не можна...
і вся біда....

Вірно, але, схоже, ви спромоглися почитати лише закон "Про охорону археологічної спадщини", а він - похідний від попереднього, тому про іншу спадщину, крім археологічної, там і не йдеться. Якщо коротко, будь який "самодіяльний коп" в Україні незаконний. За дотримання цілого ряду умов громадяни не-археологи можуть отримати право на ведення пошукових робіт "по війні" з метою віднайдення та поховання непохованих належним чином останків загиблих. Для об'єктів більш раннього періоду "по історії" ніяких способів копати їх законно будь-кому, крім археологів, немає. Створення різноманітних "Клубів скарбошукачів" не вирішать проблему, а лише полегшать роботу правоохоронним органам з обліку "потенційно схильного до порушень" контингенту.

_________________
Jedem das seine!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вс фев 27, 2011 6:33 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Wolfgrey, те шо закон має 2 кінця понятно...
от ви як людина знаюча, копаєте? шо робите і як трактуєте "свій бік закону" при зустрічі з небажаними?

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пн фев 28, 2011 7:04 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн май 18, 2009 8:15 pm
Сообщения: 256
Baxchisaraj писал(а):
Wolfgrey, те шо закон має 2 кінця понятно...
от ви як людина знаюча, копаєте? шо робите і як трактуєте "свій бік закону" при зустрічі з небажаними?

1. Мені простіше, я копаю у складі офіційного пошукового загону при наявності всіх передбачених законом дозволів.
2. Я намагаюся не зустрічатися з "небажаним", що і всім іншим раджу.

Також хочу наголосити, що ніде в розділах про діюче законодавство я не даю будь-яких моральних оцінок діям інших - кожен визначає для себе сам, копати йому, порушуючи закон, чи піти в "офіціали" (це лише "війна"), або продати детектор і купити вудку. Я лише пояснюю вимоги закону. А їх в будь-якому випадку краще знати, ніж навпаки. Адже якщо трапиться щось "небажане",то трактувати закон будете вже не ви...

_________________
Jedem das seine!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пн фев 28, 2011 8:02 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Цитата:
1. Мені простіше, я копаю у складі офіційного пошукового загону при наявності всіх передбачених законом дозволів.
2. Я намагаюся не зустрічатися з "небажаним", що і всім іншим раджу.

Так і не відповіли на моє питання :D
ви самі сказали, коп легальний тільки по війні (перезахорон), але ж ви по старовині шукаєте??? чи ні? думаю так...
Намагатися не зустрітися це не означає не зустрітися :)
Так шо ж дійсно робити простолюду з МД і копійками 1700-1800 року на кармані? що краще? на мороз (металолом збираю) чи все ж таки з повинною??? ще раз нагадаю, мова йде за землі не занесені до списку :)
буду дуже вдячний на обширну відповідь!

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Ср мар 02, 2011 6:09 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн май 18, 2009 8:15 pm
Сообщения: 256
Baxchisaraj писал(а):
Цитата:
1. Мені простіше, я копаю у складі офіційного пошукового загону при наявності всіх передбачених законом дозволів.
2. Я намагаюся не зустрічатися з "небажаним", що і всім іншим раджу.

Так і не відповіли на моє питання :D
ви самі сказали, коп легальний тільки по війні (перезахорон), але ж ви по старовині шукаєте??? чи ні? думаю так...
Намагатися не зустрітися це не означає не зустрітися :)
Так шо ж дійсно робити простолюду з МД і копійками 1700-1800 року на кармані? що краще? на мороз (металолом збираю) чи все ж таки з повинною??? ще раз нагадаю, мова йде за землі не занесені до списку :)
буду дуже вдячний на обширну відповідь!

Відповідаю: Я копаю в тих місцях, на які маю дозвіл щодо проведення пошукових робіт. І якщо під детектор замість каски потрапила скіфська псалія - значить мені пощастило, війна не вибирала, де їй гриміти. Про подібні знахідки повідомляю археологів. Згадана мною псалія навіть увійшла до однієї з наукових праць, як невідомий раніше зразок.
Щодо порад для загалу - тут кожен вирішує сам. Законних методів "рити історію", крім як в складі відповідних експедицій, не існує. Хоч "по списку", хоч без нього. Тому що, згідно з положеннями ЗУ "Про захист культурної спадщини" закон захищає усі об'єкти культурної спадщини, навіть ще не виявлені і не занесені до списків. Просто "Список" - це ті місця, де "кирдик" з втратою детектора і гемороєм аж до кримінальної відповідальності гарантовано, а "поза списком" - як пощастить. А там уже власна воля індивідума - хтось проситься до архів в експедиції (вони практично не відмовляють добровільним помічникам, якщо бачать щиру зацікавленість, а не "хитрожопість"). Хтось вночі з ліхтариком повзає на пузі по полям, хтось сподівається, що "пронесе", бо ж на кожному полі по міліціянту не вештається. Я надаю інформацію по ситуації, але не збираюся за когось вирішувати,як йому бути.
Ну а що до загальних порад - чистосердечне зізнання часто пом'якшує покарання, "глухий відказ" іноді допомагає його уникнути.

_________________
Jedem das seine!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Вс мар 27, 2011 4:53 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 19, 2011 11:41 pm
Сообщения: 196
Откуда: Киев
Wolfgrey писал(а):
... хтось проситься до архів в експедиції ..


Вибачте, а куди саме звертатися?

_________________
"Пацак пацака не обманывает, это некрасиво, родной…"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пт апр 01, 2011 9:04 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн май 18, 2009 8:15 pm
Сообщения: 256
Мамай писал(а):
Wolfgrey писал(а):
... хтось проситься до архів в експедиції ..


Вибачте, а куди саме звертатися?

До археологів. Конкретно - до керівника археологічної експедиції. Ну а де його шукати у вашому регіоні - не підкажу, Я "своїх" колись випадково у полі зустрів.

_________________
Jedem das seine!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт апр 19, 2012 3:25 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс июн 26, 2011 8:37 am
Сообщения: 87
МД: E-trac
Стаж: 4 года
камрады!
Извените что не в тему,вопрос?-является ли казацкие укрепления 17-18в. "спадщиной"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт апр 19, 2012 3:31 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт дек 16, 2010 1:36 pm
Сообщения: 652
dumoxod писал(а):
камрады!
Извените что не в тему,вопрос?-является ли казацкие укрепления 17-18в. "спадщиной"

в нашем государстве все спадщина, только неясно чья. только в нескольких странах мира запрещено "копать" ну и мы туда же, как же без нас. это все делается не для государства, а конкретно под какую-то личность или клан. ведь оттого что Вы найдете несколько монет там где никакой научный сотрудник никогда не появится наука ничего не потеряет. и все басенки про разграбление народного достояния полнейший бред т.к. под "крышей" силовиков копают курганы и пр. пр.ИМХО :beer:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт апр 19, 2012 6:43 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс июн 26, 2011 8:37 am
Сообщения: 87
МД: E-trac
Стаж: 4 года
я с вами полность с вами согласен диез. :Bravo: Придется как мыши,ночю,в дождь копаться,чтобы никто не узрел. %) Но тут становится второй вопрос
-тенрмин хобби.К нашему увлечени ну ни как не подходит :Search:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт апр 19, 2012 8:48 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Вт фев 21, 2012 12:24 pm
Сообщения: 314
Откуда: то из Дикого поля.
МД: MarsMD Viking
Стаж: ни много,ни мало
Да уж,хобби в ночь на пузе под дождем,как то не звучит. Скорее это искание на ..опу приключений.Но что поделать, как говорится,не мы такие,жисть такая. :twisted:

_________________
Кто ведет в плен,тот сам пойдет в плен;кто мечом убивает,тому самому надлежит быть убиту мечом.Здесь терпение и вера святых.
Откр.13:10


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пт апр 20, 2012 9:37 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс июн 26, 2011 8:37 am
Сообщения: 87
МД: E-trac
Стаж: 4 года
А я вот что думаю!Может это и к лучшему.Больше романтики,больше экстрима. :Yahoo!: Короче пацаны прорвёмся ,немец не взял ,а ВР тем паче :Search:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 73 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: