Текущее время: Пт мар 29, 2024 4:02 pm


Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Квазар
СообщениеДобавлено: Ср фев 12, 2014 6:26 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Вс фев 02, 2014 2:30 pm
Сообщения: 3
Откуда: Smela
Народ хто працював з апаратом Квазар, бажано на останіх версіях прошивки . Надумав придбати собі даний МД а в інтернеті про нього інфи малувато. Отож підскажіть чи варто його брати?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Квазар
СообщениеДобавлено: Чт фев 13, 2014 10:24 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт янв 04, 2013 6:56 pm
Сообщения: 89
МД: terra 705
доброго вечора у мене був квазар і донього ще докупив програматор і сам собі прошивки заливав апарат хороший но сироват ще і ще залежи у якого майстра купляти ... дальше скоро має вийти квазар АРМ ну корочи нова версія і ті хто це знає старі квазари скидують....дальши яби вам рекомендував подивіться на оцей прибор прост як слон глубина по воздуху 5коп ссср 45-50 см обручалка маленька 36см я взяв і не жалію
http://reibert.info/threads/whaites-cla ... di.409434/ і ще таке можна узяти вот
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... qFs5IM0Lrc
да зарас вайтс максім буде випускати двох тональний з повагою!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Квазар
СообщениеДобавлено: Пт фев 14, 2014 1:14 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Вс фев 02, 2014 2:30 pm
Сообщения: 3
Откуда: Smela
Та майстер його буде робити толковий я в нього слона брав то зборка була на висоті.А од з приводу версії МД я в нього не питав планує він їх робити з березня можливо буде збирати "квазар АРМ " . Зупинюсь на квазарі так як він підходить мені за ціновою категорією .
роман25 дякую за інфу.
Читав що в нього є біда із налаштуванням на наш грунт , можуть бути ложні сигнали . Це правда чи то тільки в тихавторів біда така була ?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Квазар
СообщениеДобавлено: Пт фев 14, 2014 8:31 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт янв 04, 2013 6:56 pm
Сообщения: 89
МД: terra 705
доброго вечора ваше право но я шото перестав довірятись цифрі хоча у самого щас вайдс вді но це всьож аналог і не траба ніяких прошивок раз настроїв і уперед а у квазарі надо слідить за балансом і так дальше хоча прибор класний може закажу але коли його топиляють з повагою!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Квазар
СообщениеДобавлено: Вс июн 29, 2014 3:21 pm 
Не в сети

Зарегистрирован: Вс июн 29, 2014 3:12 pm
Сообщения: 2
МД: Quasar ARM
Dezz писал(а):
Народ хто працював з апаратом Квазар, бажано на останіх версіях прошивки . Надумав придбати собі даний МД а в інтернеті про нього інфи малувато. Отож підскажіть чи варто його брати?


Квазар ARM, конечно прибор бомба, пользуюсь месяц и ничего плохого сказать о нём не могу, потому как работает лучше чем квазар AVR. Дискриминация и чуйка на высоте, а вообще обсуждение прибора http://md4u.ru/viewforum.php?f=95&sid=5 ... 3142627a7f


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron