Текущее время: Сб май 04, 2024 10:39 pm


Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Вт фев 08, 2011 1:22 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Доброго дня!!! :)
Дуже захопився форумом, тай нетом шастав довго і вирішив всьотаки як то кажуть "копать" :)
Порадьте з чого почати? які є "підводні камні"? який шукач краще (з розумною ціною)?
І якшо є нумізмати, то хочеться почути про Українські копійки які вартують чогось? і як поняти чи вони шось вартують, по Коломійцю дивився, то маю купу копійок номіналом в 1 коп 1992 року, по його ціннику одня коштують 1 коп, другі 100 у.о. як розібратися %) %) %)
і ще питання, знайшов у вас на форумі таку справу - http://postimage.org/image/gyyojlj8/ , невже 15 коп 1979 року коштує 15 грн? це реальна ціна?
дякую!

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Вт фев 08, 2011 6:21 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт июл 24, 2009 7:45 pm
Сообщения: 1060
Почитайте внимательно форум...
...и найдете ответы на свои вопросы.
Например эти темы:
viewtopic.php?f=25&t=59
viewtopic.php?f=25&t=176
viewtopic.php?f=25&t=360
viewtopic.php?f=25&t=1903
viewtopic.php?f=25&t=377
... и т.д.

По украинским монетам,надо смотреть каталог(разновидности) тут:
viewtopic.php?f=17&t=1541

На счет 15 коп.СССР 1979г. -максимум 1гр.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Вт фев 08, 2011 8:22 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 20, 2009 3:16 pm
Сообщения: 274
Откуда: Киев
Стаж: ... многие лета...
Если до этого не копали. стартаните пока с б/у-шной Аськи. Она покажет, ваше это занятие или нет. Прибор один из самых ликвидных. Если занятие не понравится, легко продатиде за ту же сумму.

_________________
Авторская книга "Дневник кладоискателя: антология приборного поиска" (с 27.05.2013 в твердом переплете, количество ограничено) viewtopic.php?f=22&t=2125&p=15961#p15961


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Вт фев 08, 2011 11:57 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Цитата:
На счет 15 коп.СССР 1979г. -максимум 1гр.

а чому тоді по виложиному ціннику така ціна? :shock: не пойму...
MAGnum, дуже дякую за силочку, почитаю...
Эдисон, дякую за пораду, подумаю... але от думаю про купівлю аськи 250... вартує? як на рахунок неї на золото? і яка її реальна глибина прогляду? тобто скільки сантиметрів вона реально баче золоу монету не велику?

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 8:43 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт окт 01, 2010 4:42 pm
Сообщения: 1393
Откуда: Хм
МД: Viking
Стаж: пристойний
http://www.das.kiev.ua/Digital_ace250.htm


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 8:51 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 20, 2009 3:16 pm
Сообщения: 274
Откуда: Киев
Стаж: ... многие лета...
Baxchisaraj писал(а):
Цитата:
На счет 15 коп.СССР 1979г. -максимум 1гр.

а чому тоді по виложиному ціннику така ціна? :shock: не пойму...
MAGnum, дуже дякую за силочку, почитаю...
Эдисон, дякую за пораду, подумаю... але от думаю про купівлю аськи 250... вартує? як на рахунок неї на золото? і яка її реальна глибина прогляду? тобто скільки сантиметрів вона реально баче золоу монету не велику?


Купите вы хоть Е-Трак, но это не добавит вам шансов найти золото. Его находят далеко не все. Кому-то жалкое колечко может попасться на второй-третий выход, а кто-то и за три года ни одного не находит. Все зависит от места и вашей личной удачи.
Если вы расчитываете найти золото и разбогатеть, то лучше и не начинайте, так как после первого же ведра гвоздей и "бухарских дирхемов" вы это занятие проклянете, а прибор расфигачите о ближайшее дерево :D

_________________
Авторская книга "Дневник кладоискателя: антология приборного поиска" (с 27.05.2013 в твердом переплете, количество ограничено) viewtopic.php?f=22&t=2125&p=15961#p15961


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 10:29 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Цитата:
Если вы расчитываете найти золото и разбогатеть, то лучше и не начинайте, так как после первого же ведра гвоздей и "бухарских дирхемов" вы это занятие проклянете, а прибор расфигачите о ближайшее дерево :D

Почнем з того що розбагатіти на цьому я аж ніяк не збираюся, звичайно це може вирішити фарт, є ж що 1 з 100 000 людей з МД знаходить дійсно сундучок з дуже цінними бряскальцями, звичайно не кожен день, може і не кожен рік, але це факт :twisted:
Цитата:
Купите вы хоть Е-Трак, но это не добавит вам шансов найти золото

А е-трек чим відрізняється? і чому золото тяжко найти? тобто, я маю на увазі, тяжко найти бо його ну дуже мало, чи тяжко найти бо потрібен апарат хороший?
Я зараз стараюся пройти трошки теорії, а потім вже приступлю до практики :oops:
Хочу дізнатися, по теорії, допустим 3 ситуації, візьмем аську 250 в руки і пішли...
1. золото на глибині 20 см (діаметром з 5 коп)
2. золото під підлогою розваленої хати на 20-40 см (маю на увазі більш менш пустоти чи це безрізниці)
3. і великі глибини, більше 60 см

Як поведеться даний МД в даних ситуаціях? не побаче золото (драг.мет.)?

Е-трак, шось не можу найти гуглями, шо він з себе представляє?
п.с. давайте не будем такі офіційні, на Ви не треба, тай я так бачу по віку тут я ше маю на Ви, мені 25. :D

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 10:57 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 20, 2009 3:16 pm
Сообщения: 274
Откуда: Киев
Стаж: ... многие лета...
Baxchisaraj писал(а):
Цитата:
Если вы расчитываете найти золото и разбогатеть, то лучше и не начинайте, так как после первого же ведра гвоздей и "бухарских дирхемов" вы это занятие проклянете, а прибор расфигачите о ближайшее дерево :D

Почнем з того що розбагатіти на цьому я аж ніяк не збираюся, звичайно це може вирішити фарт, є ж що 1 з 100 000 людей з МД знаходить дійсно сундучок з дуже цінними бряскальцями, звичайно не кожен день, може і не кожен рік, але це факт :twisted:
Цитата:
Купите вы хоть Е-Трак, но это не добавит вам шансов найти золото

А е-трек чим відрізняється? і чому золото тяжко найти? тобто, я маю на увазі, тяжко найти бо його ну дуже мало, чи тяжко найти бо потрібен апарат хороший?
Я зараз стараюся пройти трошки теорії, а потім вже приступлю до практики :oops:
Хочу дізнатися, по теорії, допустим 3 ситуації, візьмем аську 250 в руки і пішли...
1. золото на глибині 20 см (діаметром з 5 коп)
2. золото під підлогою розваленої хати на 20-40 см (маю на увазі більш менш пустоти чи це безрізниці)
3. і великі глибини, більше 60 см

Як поведеться даний МД в даних ситуаціях? не побаче золото (драг.мет.)?

Е-трак, шось не можу найти гуглями, шо він з себе представляє?
п.с. давайте не будем такі офіційні, на Ви не треба, тай я так бачу по віку тут я ше маю на Ви, мені 25. :D


E-Trac один из лучших приборов компании Minelab.
Попробуйте набрать в поисковике не так как я написал, а название в английской транскрипции "металлоискатель E-Trac"

Золото найти тяжело, потому, что его очень и очень мало.
Ответы на Ваши вопросы (по порядку):
1. 50/50, в зависимости от положения монеты относительно поверхности земли.
2. Больше 2 - врял-ли. А знаете, сколько в старой хате металломусора, тем более в разваленой? :o Пустоти МД не обнаруживает.
3. на 60 см. обьект такого размера и из такого материала не обнаружит никакой МД, даже E-Trac

Еще, открою для вас страшную тайну, что золото дает весьма хреновый и неоднозначный сигнал. Если монета и кольцо дает более менее приличный сигнал, то серьга, крестик и др мелочь - на границе чернины и алюминия, то есть мусора, который обычно не копают( а зря). Найти цепочку же - вообще из области чуда, если она не имеет большого замка или более-менее крупной висюльки.

_________________
Авторская книга "Дневник кладоискателя: антология приборного поиска" (с 27.05.2013 в твердом переплете, количество ограничено) viewtopic.php?f=22&t=2125&p=15961#p15961


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 11:13 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Цитата:
3. на 60 см. обьект такого размера и из такого материала не обнаружит никакой МД, даже E-Trac

Вибачаюся, не правельно висловився, за 60 см, я мав на увазі обєкт ну 10 см діаметром наприклад...

Цитата:
2. Больше 2 - врял-ли. А знаете, сколько в старой хате металломусора, тем более в разваленой? :o Пустоти МД не обнаруживает.

куплю прицеп, буду копат ВСЬО, чорний тоже зараз ціниться :D :D :D шучу...за хлам понятно....

Цитата:
Еще, открою для вас страшную тайну, что золото дает весьма хреновый и неоднозначный сигнал. Если монета и кольцо дает более менее приличный сигнал, то серьга, крестик и др мелочь - на границе чернины и алюминия, то есть мусора, который обычно не копают( а зря). Найти цепочку же - вообще из области чуда, если она не имеет большого замка или более-менее крупной висюльки.


Ось що і хотів почути :good:

до речі, на розетці дивився на МД е-трак, так вони там по 14000 %) %) %) не закруто як для новичка?

ще питання по МД, є знайомий, ліпить сам МД, дуже хвалить, казав шо дасть навіть на недільку поюзати, саморобки шось вартують? чи з таким взагалі не варто тратити час в лісі?

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 11:20 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 20, 2009 3:16 pm
Сообщения: 274
Откуда: Киев
Стаж: ... многие лета...
Если еще не попробовав решили все копать, то вынужден вас разочаровать. Надолго вашего энтузиазма не хватит :)
Ничего действительно хорошего из самоделок не видел и не слышал. Кстати, и сам делал. Самоделки годятся только для сборщиков металлолома (швелеры, трубы и гусеницы копать).

_________________
Авторская книга "Дневник кладоискателя: антология приборного поиска" (с 27.05.2013 в твердом переплете, количество ограничено) viewtopic.php?f=22&t=2125&p=15961#p15961


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 11:48 am 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
понятно, я його МД проведу тест драйв, закопаю монети, і обручку (аби не забути де :D ) подивлюся чи найдуть, відпишу :wink:
Эдисон, ше раз прошу, на Ви не треба :beer:

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 1:05 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Згадав що ще хотів запитати по МД...
Чого він боїться? шо робити не варто (бити об стіну понятно, а з не понятного починаючому що треба знати?)?

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 2:42 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 20, 2009 3:16 pm
Сообщения: 274
Откуда: Киев
Стаж: ... многие лета...
Baxchisaraj писал(а):
Згадав що ще хотів запитати по МД...
Чого він боїться? шо робити не варто (бити об стіну понятно, а з не понятного починаючому що треба знати?)?


Прячте "голову" от влаги, не ходите под ЛЭП, не давайте в шаловливые ручки....

_________________
Авторская книга "Дневник кладоискателя: антология приборного поиска" (с 27.05.2013 в твердом переплете, количество ограничено) viewtopic.php?f=22&t=2125&p=15961#p15961


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 6:50 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт фев 08, 2011 10:10 am
Сообщения: 72
Цитата:
По украинским монетам,надо смотреть каталог(разновидности) тут:
viewtopic.php?f=17&t=1541

вернемся до баранів, силка шо дали класна, але по силці одні ювілейні, а я про українські монети які мають цінність "ходові", наприклад 2 коп 1992 року :twisted: ну і решта там є також шо шось вартують, по Коломійцю якшо дивитися, так виходить шо можна тримати в руках 50 коп з 1992 які коштують насправді 200-300 грн :o але як їх розпізнати я по тій книжці так і не поняв...
Чи візьмем до уваги наприклад ті самі СССР, та сама історія, понятно, що 1958 рік монетка це "золото", але решту тоже типу купляють, я не розбираюся, чесно кажу, але може де є тут такі теми, може є силки на літературу, чи цінники правдиві по СССР та укр копійці? Є нумізмати? Розжуйте начинаючому :sorry: :pardon: :pardon:

_________________
ВЖЕ КУПИВ АСЕ 250!!! :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: буду копать :)
СообщениеДобавлено: Ср фев 09, 2011 11:35 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт июл 24, 2009 7:45 pm
Сообщения: 1060
Baxchisaraj писал(а):
Цитата:
По украинским монетам,надо смотреть каталог(разновидности) тут:
viewtopic.php?f=17&t=1541

вернемся до баранів, силка шо дали класна, але по силці одні ювілейні, а я про українські монети які мають цінність "ходові", наприклад 2 коп 1992 року :twisted: ну і решта там є також шо шось вартують, по Коломійцю якшо дивитися, так виходить шо можна тримати в руках 50 коп з 1992 які коштують насправді 200-300 грн :o але як їх розпізнати я по тій книжці так і не поняв...
Чи візьмем до уваги наприклад ті самі СССР, та сама історія, понятно, що 1958 рік монетка це "золото", але решту тоже типу купляють, я не розбираюся, чесно кажу, але може де є тут такі теми, може є силки на літературу, чи цінники правдиві по СССР та укр копійці? Є нумізмати? Розжуйте начинаючому :sorry: :pardon: :pardon:

Внимательней посмотрите каталог :twisted:
2 копейки 1992год -стр.12


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу 1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron