Текущее время: Сб май 04, 2024 4:38 pm


Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Курган, що врятув життя
СообщениеДобавлено: Сб июл 12, 2014 2:35 am 
Не в сети

Зарегистрирован: Пн ноя 30, 2009 2:59 am
Сообщения: 42
Откуда: Євпаторія-Львів-Тернопіль
Думаю кожен з нас стикався із забобонами поширеними серед аборигенів. Зрештою і серед нас багато легкодухів, які свято вірять у нечисту силу :)
Про це можна багато говорити, але хочу розказати Вам одну історію, коли отакі забобони врятували життя цілої родини. Трапилось це в одному з сіл Житомирської області. Йшов 1932 р. Ця родина жила тоді на окраїні села під лісом. Прості працьовиті селяни з купою дітей. Коли комуністи стали вилучати в місцевих жителів харчі, то батько родини надумав не чекати і приховати трохи продуктів на чорний день. Крупи, насіння, сушку розпихали в горщики і пляшки та закопували в саду (частину цих сховок потім совєти таки знайшли), а основний запас – кілька мішків з зерном голова родини надумав заховати у надійнішому місці. Поряд із селом у лісі було три кургани. Місцеві їх боялися і старалися минати десятою дорогою, а батько виріс під лісом, добре його знав та й нечисті не дуже боявся :) . На одному з курганів викопали вночі яму, сховали там збіжжя і надійно замаскували дернюками і листям. Коли взимку 1932-1933 рр. від голоду вимерло половину села той запас допоміг родині дожити до весни.

На відео маленький фрагмент розповіді найстаршої з дітей цієї родини:
http://www.youtube.com/watch?v=RfSlpYLX8pM

_________________
Хто шукає, той завжди знайде!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Курган, що врятув життя
СообщениеДобавлено: Вс июл 13, 2014 12:17 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб ноя 24, 2012 11:54 am
Сообщения: 1142
Откуда: West.
МД: XP G-Maxx II.
Стаж: 1й взрослый.
НКВД, то і була нечисть. Таких випадків було дуже багато, люди рятувалися, як могли. Моя бабця у селі, доглядала дуже стареньку сусідку, так як діти цієї бабусі жили в Росії. Так от, після смерті старенької, ми вирішили розвалити сарай, тому що він вже сам почав валитися, то у стініах знайшли замазані дерев"яні діжки із зерном і фасолями. Звичайно, все було протухшим, але сам факт. Моя бабця сказала, що то від бравих "комсольців-стукачів" заховали, які підмітали по закуткам останні крихти від людей.

_________________
Если вы чувствуете, что вам придется сесть на мель, то постарайтесь, чтобы у неё оказалось золотое дно!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron